
We Love Cinema Days
woensdag 23 t.e.m. zaterdag 26 september We love cinema! En dat vieren we het liefst met een volle zaal. Vier dagen lang trakteren we: één

woensdag 23 t.e.m. zaterdag 26 september We love cinema! En dat vieren we het liefst met een volle zaal. Vier dagen lang trakteren we: één

Samen genieten van een verhaal en de beelden: voor veel gezinnen hoort dat gewoon bij de zomervakantie. Voor de leukste familiefilms kan je deze zomer

Geen paniek, je vakantie hoeft je filmliefde niet te onderbreken. Tijdens Cineville Eurotrip werkt je Pass deze zomer in vijf landen: België, Nederland, Duitsland, Zweden
Cinema Cartoon’s is al sinds 1978 een gevestigde waarde in het Antwerpse stadsleven. De bioscoop opende met twee filmzalen in een voormalige chocoladefabriek in de Kaasstraat. Vier jaar later kreeg Cartoon’s een derde zaal, wat ruimte gaf voor een bredere programmatie.
Toen in september 2013 het lot van Cartoon’s onzeker leek, reageerden de Antwerpse filmfanaten krachtig tegen de sluiting van de cinema. De Lumière Groep, die toen ook al de stadsbiocoop Lumière Brugge uitbaatte, besloot de bioscoop over te nemen. Cinema Cartoon’s was gered en de filmliefhebbers kregen hun instituut terug. Door de jaren heen hebben duizenden filmfans er genoten van een fijne selectie van films.
Cinema Cartoon’s wil zich profileren als stadsbioscoop en kiest voor een gevarieerde filmkeuze die alle leeftijden kan bekoren, van verdiepende documentaires, bekroonde speelfilms, moderne klassiekers en kleine publieksfilms tot onconventionele genrefilms.
Cinema Lumière, dat zijn zes bioscopen in vijf steden: Brugge, Antwerpen ( Cinema Cartoon’s & Lumière Antwerpen), Mechelen, Geraardsbergen (Cinema Focus) en Gent (Studio Skoop).
Tot en met zaterdag 26 september geeft één betalend standaardticket recht op één gratis ticket voor dezelfde vertoning.
Opgelet: enkel geldig voor standaardtickets, niet voor tickets die je koopt met een voucher, rittenkaart of Cineville Pass.