Payal Kapadia's even dromerige als alledaagse verhaal over drie vrouwen in Mumbai won de Grand Prix op het filmfestival van Cannes.
In haar fictiedebuut schetst Payal Kapadia een (sfeer)rijk portret van drie vrouwen die op hun eigen manier zich proberen staande te houden in de chaos en eenzaamheid van Mumbai. De verpleegkundige Prabha wordt opgeschrikt door een plots cadeau van haar man van wie ze vervreemd is geraakt. Intussen poogt haar kamergenote Anu een plek te vinden in de stad om met haar vriend te volgende stap te zetten in hun relatie. De twee besluiten Prabha's collega Pavarty te vergezellen bij een trip naar haar kuststadje, waar de vele prikkels van een metropool nog niet zijn doorgedrongen. All We Imagine as Light is een introspectief meesterwerk over vrouwelijke connectie en verdiende al vergelijkingen met het werk van Chantal Akerman en Apichatpong Weerasethakul.
Elke maand laat Film Fest Gent je genieten van een avant-première filmavond in bioscopen over Vlaanderen en Brussel. Voor wie zich wil verdiepen is er steeds een Wide Angle die inzoomt op de film, zijn maker en thema's.
Stadsbioscoop Cartoon’s bv
Kaasstraat 4-6
B-2000 Antwerpen
BTW: BE0541 850 512
info@cinemacartoons.be
Tel: +32 3 232 96 32 (tussen 14u en 22u)