Tijdens de avant-première van The Last Showgirl in Cinema Cartoon's zal Palmyra La Diva een klassieke Burlesque-act brengen en de tijdloze schoonheid van het genre belichamen. Boylesque-performer Lucid Lucian is de MC van de avond en zal het publiek meenemen in de wereld van Burlesque, met een inspirerende toelichting over de rol en betekenis ervan in de samenleving.
Antwerp Burlesque Academy werd opgericht in 2019 en startte met drie Burlesque-groepen in Mechelen en Antwerpen. Inmiddels is de academy uitgegroeid tot de grootste Burlesque-school in België, met vestigingen in Antwerpen, Mechelen, Leuven, Herentals en Gent. Doorheen heel Vlaanderen brengen ze mensen in contact met the art of the tease. De drijvende kracht achter de academy is eigenares Palmyra La Diva, die al zeven jaar actief is in de Burlesque-wereld en zowel nationaal als internationaal optreedt.
Las Vegas showgirl Shelley staat op een keerpunt in haar leven als de show Le Razzle Dazzle na dertig jaar plotseling tot een einde komt. Als danseres van in de vijftig worstelt ze met het vervolg van haar carrière. De show en haar werkfamilie waren haar leven, ten koste van de relatie met haar dochter. Wie is ze zonder haar showgirl-identiteit? Met een sterke cast, waaronder Jamie Lee Curtis als haar verbitterde vertrouwelinge, schittert Pamela Anderson in haar comeback als Shelley, een vrouw die alles opofferde voor het licht van Las Vegas.
Stadsbioscoop Cartoon’s bv
Kaasstraat 4-6
B-2000 Antwerpen
BTW: BE0541 850 512
info@cinemacartoons.be
Tel: +32 3 232 96 32 (tussen 14u en 22u)